سایت رسمی همسریابی ایران

سایت رسمی همسریابی ایران بسیار مهم است زیرا یکی از بزرگترین سایت های همسریابی در ایران این سایت است زیرا سایت همسریابی ستیا خیلی سایت خوبی است که ...

پسرم و من به زادگاه خود بازگشتیم ، جایی که او تازه کلاس اول را شروع کرد. من عاشق بازگشت به جایی هستم که بزرگ شده ام و از قبل با دوستان کودکی که اکنون والدین نیز هستند ، دوباره بهم وصل شده ام. پسرم پسر عموزاده های نزدیك خود را تحسین می كند و خانه جدید ما واقعاً در كنار هم قرار می گیرد. این مورد هر چند است - من تا امروز خیلی آماده هستم. بر خلاف شهرهای بزرگتر ، من از یک شهر کوچک هستم که قرار ملاقات آنلاین به دلیل جمعیت شناسی من به چشم نمی خورد (مادران مجرد سیاه که می خواهند یک مرد کار غیر نژادپرست را ملاقات کنند ، اما یک غرفه یک شب را نمی خواهند ، بلکه می خواهند بیشتر از وضعیت Netflix و Chill). من یک مسیحی نیستم ، بنابراین توصیه محبوب "ملاقات با یک مرد در کلیسا" برای من خیلی گزینه ای نیست. اما یک زمان سال وجود دارد که قرار ملاقات راحت تر است: فصل بازگشت به مدرسه.

بیشتر والدین مجرد در طول تابستان وقت کمی دارند. این اتفاق در پاییز با بچه های شما در مدرسه تغییر می کند. بنابراین لیستی از نکات مربوط به آشنایی با مدرسه را برای مادران مجرد جمع کرده ام.

1. به یاد داشته باشید که به شما اجازه داده شده تا به امروز بپردازید
در مورد قرار ملاقات احساس گناه نکنید. شما سخت کار می کنید ، مادر - مشکلی نیست که بتوانید از اوقات فراغت و بدون فرزندان خود لذت ببرید.

نکته طرفدار: مادران مبارک والدین بهتر هستند.

2. آهنگ زنگ خود را تغییر دهید
اگر این فصل برگشت به مدرسه اولین بار است که از کودکی با هم دوست می شوید ، ممکن است پر از اضطراب شوید. هر متن ، ایمیل یا هشدار می تواند باعث وحشت شود. آیا Timmy کوچک شما در چاه گیر کرده است؟ آیا در مدرسه درگیری رخ داد؟ آیا بچه نگهدار تصمیم گرفته است وسط هیجان اعتصاب کند؟ به جای این که هر بار که وزوز می شود به تلفن خود نگاه کنید ، می توانید یک شماره زنگ ویژه برای شماره هایی که به طور بالقوه می توانند در مورد فرزند شما باشند ، تنظیم کنید. برای بسیاری از تلفن ها ، حتی می توانید لرزش خاصی را اختصاص دهید که از سایر صداها متمایز است. از آنجا که ناخوشایند است که در حالی که شما با کسی آشنا می شوید ، زنگ بزند ناخوشایند است ، آن الگوی ارتعاش ویژه را بدون نیاز به خارج کردن آن در جیب شما احساس می کنید.

3. برنامه ریزی برای صبحانه + لرز
من به عنوان یک فریلنسر ، این امتیاز را دارم که از هر کجا می خواهم در بیشتر روزها کار کنم. همه این گزینه را ندارند - من آن را می گیرم. وقتی 9 تا 5 عادی داشتم ، برای تاریخ صبحانه برنامه ریزی می کردم. بیشتر کافی شاپ ها صبحانه را در تمام طول روز سرو می کنند ، و تقریباً هر کس 30 تا 45 دقیقه در طول ماه برای ملاقات با شخصی تازه از غذاهای آرامش بخش دارد.

نکته طرفدار: سعی کنید از قرار دادن یک روز در کافه مورد علاقه خود ، بدون زندگی و دلخواه خودداری کنید ، تا اگر تاریخ خوب نباشد ، مکان مقدس شما لکه دار نشود.

4- امکان استفاده از کنفرانس Undercover کنفرانس گزینه دیگر تاریخ است
بیشتر ما باید در بعضی از مواقع در شغل خود به نوعی آموزش یا سمینار شرکت کنیم. بعضی اوقات این کنفرانس ها بعد از مهمانی ها نوار باز را ارائه می دهند. اینها فرصتهای کم خطر برای آشنایی با شخصی هستند. در حین یک اتفاق اخیر ، وقتی پسر من در یک کتابخانه سفر می کرد ، یک ملاقه بالقوه را به ملاقات و سلام دعوت کردم. فقط 45 دقیقه وقت داشتیم اما زمان عقب افتاد و من در میان همکارانم احساس امنیت کردم. هیچ کس دیگر نمی دانست که این یک تاریخ است زیرا بسیاری از حرفه ای های دیگر در آنجا مشغول شبکه هستند. ما در تریبون قرار نگرفتیم ، اما بدون اینکه بانک را بشکنیم ، با یکدیگر آشنا شدیم.

نکته راهنمایی: این کار را با یک همکار یا یک شرکت کننده دیگر کنفرانس انجام ندهید. عاشقانه های محل کار چیز دیگری از حماقت است. این می تواند راهی سریع برای تماس با HR باشد.

5. بالا بردن یک فیلم ماتین
یکی از مسائل مربوط به تاریخ شام در فیلم ها وقتی یک مادر مجرد هستید اینست که ، اگر احساس لجبازی می کنید و می خواهید بعد از ترک تئاتر از کار خود آویزان شوید ، مجبورید مبلغی را برای پرداخت هزینه بیشتر هزینه بپردازید. تا بیشتر بماند) تاریخ های فیلم Matinee به دلایل مختلف بسیار حساس هستند: ارزان تر هستند. اگر اوضاع به خوبی پیش نرود ، می توانید غذا بخورید یا در مرکز شهر پیاده روی کنید در حالی که نوجوانانی که معمولاً در آنجا هستند ، هنوز در کلاس هستند. بچه های خودتان هم کلاس هستند ، بنابراین به هیچ کودک بچه ای نیاز نیست.

نکته برجسته: نمایش متریال قیمت مناسبی ندارد ، بنابراین اگر خرما زباله باشد ، به همان اندازه نیش نمی خورد.

 

6. کیدو را به تاریخ خود معرفی نکنید
توصیه های من را با یک دانه نمک انجام دهید ، اما آخرین چیزی که شما می خواهید این است که چیزهایی ترش نشوند و فرزندتان احساس کند که از شخص رها شده است. بسته به شرایط شما ، فرزند شما ممکن است پس از درگذشت یا ترک پدر یا مادر ، این نوع مسائل را داشته باشد. اگرچه داشتن یک شریک بالقوه برای دیدار با فرزندتان وسوسه انگیز است (ممکن است بخواهید ببینید که فرد در اطراف بچه ها چگونه است یا می داند که آیا آنها کوره هستند) ، خطر بسیار زیاد است. پسر کوچک شما هرگز نمی تواند کسی را که دوستش دارید ملاقات کند.

نکته راهنمایی: قبل از آنکه قدم بزرگی بردارید تا آنها را به بچه های خود معرفی کنید ، تاریخ خود را در اطراف دوستانی که با فرزندتان گذرانده اند ، بیاورید.

7. خودتان باشید
اگر می خواهید غذا بخورید ، در تاریخ خود بخورید. اگر او از شما بخواهد بعداً بیایید و شما نمی خواهید. نیازی نیست بهانه و توضیح دهید. اگر به دنبال بیش از چند نوشیدنی در طی یک روز دوم تکیلا 2 دلار هستید ، خوب است. نکته این است که شما مستحق رضایت و خود بودن هستید.

8. بگذارید برود
اگر اکنون که کودک شما در مدرسه بازگشته است ، دوباره به صحنه دوست یابی برگشته اید ، ممکن است تاریخهای اول اول زیادی را که در پایان هستند داشته باشید

نویسنده: محسن در 1398/07/07